Dobra baza wypadowa noclegowa to podstawa

Giemzów to urokliwa część Łodzi- najrzadziej zaludniona, to tak swoją drogą. Jednak nieco peryferyjny charakter owej dzielnicy błyskawicznie ulega zmianom. Zapewne dużo osób mogło usłyszeć o choćby takiej inwestycji nieruchomościowej jak Giemzów - podobno to osiedle zamieszkują wyłącznie tzw. lemingi, ale to nieco zbyt krzywdzące spojrzenie.
sypialnia
Napisał: Engyles
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jeżeli ktoś zatem chce mieszkać w Łodzi, lecz mimo wszystko nie podniecają go wielkie wieżowce, zasadniczo pragnie mieszkać na uboczu, bez większego cienia wątpliwości musi na serio pomyśleć czy kupno fajnej nieruchomości zlokalizowanej na terenie Giemzowa nie jest może jedną z najbardziej sensownych życiowych decyzji.

wilanow
Napisał: T. S. Smith
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jednak skupmy się głównie na krótszym pobycie na Giemzowie - czyli turystów, którzy poszukują idealnej przystani do poznawania całej Łodzi bardzo serdecznie uprasza się, aby najzwyczajniej w świecie rozejrzeli się po tych hotelach. Niby nie jest ich wiele, to przecież niewielka, stojąca na uboczu dzielnica mieszkaniowa, ale tak czy siak o komfortowy hotel względnie niewygórowany cenowo, wcale nie jest aż tak trudno jak o choćby szybki przejazd www.edenbus.com.pl/oferta/przewozy-do-niemiec-lubin-legnica-jelenia-gora/ przez Łódź w godzinach największego szczytu...Niby dlaczego akurat Giemzów jest doskonałą bazą wypadową? No cóż, Łódź to wielka miejscowość, a więc szczególnie przyjezdni z prowincji mają prawo czuć swoisty dyskomfort. Na całe szczęście rzeczywistość jest taka, że można zwiedzać w trakcie dnia miejscowość czy robić w niej biznesy, a wieczorem udać się na bardzo miły, spokojny Giemzów. Tak naprawdę to trochę zabrzmiało jakby na obszarze tej miejscowości turyści mieli możliwość trafić tylko na błogi spokój, i nic poza tym. Jednak akurat w taki sposób w żadnym przypadku nie można patrzeć na ową dzielnicę. Przecież tutaj mieszczą się urokliwe parki czy pałacyki. Nie ma zbyt wielu fajniejszych miejsc do spacerów, aniżeli Giemzów. A więc: rozejrzyjmy się za hotelem w Giemzowie i bez zbędnego czekania nareszcie zauważmy mega atuty jednej z najmniejszych Łódzkich dzielnic.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-03-23 15:30:44
Tagi: nieruchomości, Łódź, dzielnica