Zobacz jaki dobrać kostium plażowy na tegoroczne wakacje

Fajnie byłoby każdego dnia wiedzieć, w co się ubrać, by poczuć się zarazem wygodnie, trendy i ponadto fantastycznie się w tym prezentować. Łatwo się orientować wśród modowych nowinek i równie łatwo zrezygnować z odzieży z poprzedniej epoki.
Zawsze wiedzieć, co będzie dobre dla naszego stylu i jak to trzeba zakładać. Ale zazwyczaj jest różnie i część – a może nawet duża liczba – pań od czasu do czasu spostrzega, że nie ma co na siebie włożyć. Aby stać się kobietą trendy, w dobrym tego słowa znaczeniu, potrzeba naprawdę ogromnej determinacji, by nie stać się niewolnicą mody. Nienagannym jest by być zaznajomionym w trendach
Strój kąpielowy
Napisał: ビッグアップジャパン
Na podstawie: http://www.flickr.com
danego sezonu. Znać się na tym, co jest właśnie proponowane ale dobierać z tego to, co nam odpowiada i jest zgodne z własnym sposobem myślenia. Niedługo nastaną ciepłe weekendy i upragnione wczasy. W związku z nadchodzącym sezonem urlopowym trzeba zaplanować przede wszystkim miejsce i termin urlopu. Upalne wakacje, to również nowe kwestie związane z dobieraniem letniej garderoby. Z ochotą zabieramy się za kupno nowych kostiumów plażowych, zwiewnych sukienek, tunik i szlafroków a wszystko po to, by jak najlepiej prezentować się nad wodą. Styl plażowy jest dużym wyzwaniem ponieważ więcej odkrywa niż zasłania. W tym sezonie w sklepach internetowych możemy odnaleźć kostiumy do kąpieli 2015 - na przykład stroje kąpielowe 2015, nowe wzory i odcienie.Aby dobrze dopasować strój na plażę trzeba wiedzieć jaką się ma własną sylwetkę. Sylwetka niskiego wzrostu oraz szczuplutka oraz jak to najczęściej jest przy takiej sylwetce, z drobnym biustem, wymaga wizualnego powiększenia piersi i wydłużenia nóg - dostępne modele. Do takiej sylwetki należy wybrać biustonosz z usztywnianymi miseczkami albo z powiększającymi wkładkami. Pomimo niedużego wzrostu i filigranowej figury nie powinno się wybierać skąpych strojów, ponieważ sprawią, iż budowa ciała zrobi się jeszcze bardziej drobna. Żeby wizualnie wydłużyć nogi i dodać nieco centymetrów, można kupić wysoko wycięte figi.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-03-23 15:30:45
Tagi: urlopy, majtki