Jak organizować szkolenia dla pracowników firmy, zalety połączenia szkoleń z wyjazdami integracyjnymi

Szkolenia pracownicze to coraz częściej używana forma motywacji i podniesienia ich kwalifikacji. Duża część szkoleń organizowana jest w okolicy, w której firma ma siedzibę. Szkolenia takie mogą się odbywać albo w samej siedzibie firmy, w godzinach pracy, albo w miejscu które zaproponuje przez podmiot zajmujący się przeprowadzaniem szkoleń.

link do strony
Napisał: Juhan Sonin
Na podstawie: http://www.flickr.com
Rozwiązanie takie będzie miało parę oczywistych plusów, i z tego też powodu tak często wybierane przez wielu właścicieli firm. Najważniejsze są oczywiście koszty - szkolenie na miejscu i czasie pracy będzie kosztować znacznie mniej niż weekendowy wyjazd w góry czy nad morze. Jeśli jakaś firma nie ma żadnej sali na realizację szkolenia (więcejo tym> polecamy stronę www.skalnik.pl/ ciekawe źródło)albo liczba chętnych będzie większa od możliwości lokalowych, to dobrym rozwiązaniem mogą być sale szkoleniowe warszawa. Wynajem ich nie jest jakimś dużym kosztem, a dostaje się kompletnie wyposażony lokal z całym sprzętem niezbędnym do dobrej organizacji wszystkich zaplanowanych zajęć. W dużych miastach takich jak Warszawa kontakt Kraków takich sal jest całkiem sporo, więc nie powinno być żadnego problemu z wybraniem odpowiedniej.

kursy dla firm
Napisał: Root Impact
Na podstawie: http://www.flickr.com
W niektórych przypadkach przeprowadzenie szkoleń odniesie dużo lepsze rezultaty, jeżeli przeprowadzi się je w jakimś trochę dalej położonym ośrodku szkoleniowym albo hotelu. Ostatnio sporo pracodawców łączy szkolenia z wyjazdami integracyjnymi, to znaczy paroma dniami doskonałej zabawy przerywanej kilkoma godzinami kursów.
Takie wyjazdy pozwalają pracownikom nie tylko na zdobycie nowej wiedzy w trakcie szkoleń, ale dodatkowo powinny polepszać stosunki w zespole i dostarczyć sporej ilości dobrej zabawy, o ile oczywiście dobrze się je przeprowadzi. A o to powinni zadbać pracownicy ośrodka szkoleniowego, w którym wszystko będzie organizowane. Przykładowo niedaleko Warszawy leży Rancho pod Bocianem, które stało się doskonałym miejscem na zorganizowanie tego typu imprez. Na ponad dwudziestu hektarach właściciele zapewniają mnóstwo rozrywek i atrakcji, dzięki jakim każdy firmowy wyjazd będzie niezapomnianym przeżyciem.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-05-26 11:26:50