zakupy w mieście Łódź

Spojenie supermarketu z butikami, które mają własne oddziały w każdym centrum handlowym to optymalny sposób na zakupy w Łodzi. Łódź to miasto z najogromniejszym w Polsce parkiem w granicach miasta, oraz z jednym z największych w Polsce centrum handlowym Manufaktura. Łódź jest znana także z ulicy Piotrkowskiej i szkoły filmowej.

Łódzka Manufaktura to miasto samo w sobie. Środkowe położenie zajmuje rynek, gdzie odbywają się przeróżnego gatunku działania i koncerty. Nadzwyczaj interesującym przedsięwzięciem jest to, że latem kawałek owej przestrzeni zajmuje piaszczysta plaża, zaś zimą jest możliwość korzystać ze ślizgawki. Manufaktura cieszy się najdłuższą fontanną w Europie. Śliczny pejzaż podświetlanej wody, ruszającej się w rytmie muzyki, to szczególny widok. Stosownym podejściem jest rozmieszczenie w centrach handlowych placów zabaw dla najmłodszych, by opiekunowie zdołali bez trudności poczynić niezbędne zakupy.
galeria handlowa
Napisał: Joshua Brown
Na podstawie: http://www.flickr.com
Zakupy w Łodzi jest możliwość robić w kilkuset sklepach zlokalizowanych w jednym regionie. W pokonaniu tak dużych tras pomagają klientom wyjątkowe pojazdy. Manufaktura to nie tylko centrum zakupowe, to również centrum rozrywki i rekreacji. Kino z 15 salami, kręgielnia, pretensjonalna ściana wspinaczkowa o wielorakim szczeblu trudności, fitness klub i skate park. Przy sposobności sprawunków jest możliwość też skorzystać z kompleksu kulturalnego. W Manufakturze odnajduje się ok. 260 sklepów, w tym takie jak w linku. Poza tym 2 hipermarkety, część usługowa, która pochłania 12 000 m² nawierzchni biurowych, w tym bank. W zestaw kompleksu trafia także czterogwiazdkowy hotel z 200. pokojami. Reorganizacja uprzedniej fabryki została tak wykonana, by po części zachować ówczesną atmosferę tego miejsca. Górują tu stare, pofabryczne budynki z czerwonej, nieotynkowanej cegły, jakie zostały jednak gruntownie przebudowane w środku.Robiąc zakupy w Łodzi, koniecznie wypada pospacerować ulicą Piotrkowską. Jest to miejsce spotkań lokalnej społeczności. Mimo iż dzisiejsza Manufaktura pociąga tłumy kupujących, to liczne sklepy, chociażby z Furby i przyuliczne ogródki z piwem, jak i sąsiednie dyskoteki, nieprzerwanie cieszą się olbrzymią popularnością.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-08-24 16:16:47
Tagi: manufaktura, centrum handlowe, hipermarkety, zakupy w Łodzi, Łódzka Manufaktura, zakupy w Łodzi