Wakacje z dzieckiem, co powinniśmy spakować?

Każdego rodzica, wcześniej czy później czeka wakacyjny wyjazd z dzieckiem. Z tej przyczyny zwykle pojawia się obawa odnośnie podróży. Bez obaw, pamiętając o zachowaniu ostrożności i dokładnym pakowaniu, mamy szansę na wspaniały urlop dla wszystkich członków rodziny.

Wskazanym miejscem na urlop z maluchem jest polskie wybrzeże czyli plaże, spacery, jod i stosunkowo niedaleka droga. O czym musimy pamiętać przed podróżą? Otóż podstawą jest fotelik. Musimy więc starannie podejść do tematu a następnie po dłuższym zastanowieniu się wyszukać odpowiedni model, który
Zobacz ofertę
Napisał: Jim Champion
Na podstawie: http://www.flickr.com
zapewni maluchowi bezpieczeństwo. Najważniejsze, należy zadbać aby foteliki samochodowe pochodziły od sprawdzonego producenta, który posiada wszystkie wymagania oraz certyfikaty.

Najbezpieczniejszym miejscem w samochodzie do montowania fotelika jest środek tylnej kanapy, przyjmując, że jest wzbogacony o pas bezpieczeństwa umożliwiający jego zamontowanie (tutaj znajdziesz więcej).

O kremach ochronnych z filtrem rodzicom zwykle nie musimy przypominać. Poza tym nie zaszkodzi postarać się o parasol przeciwsłoneczny, parawan tudzież namiot dla dzieci. Taki zakup zapewnia nie tylko ochronę przed słońcem, lecz przydaje się w zabawie. Albowiem plaża to przede wszystkim udana zabawa! Szczególnie bałtycka plaża z delikatnym piaskiem, na którym maluchy mogą do woli się bawić.Nie zapomnijmy w związku z tym zabrać na plażę plastikowe zabawki, takie jak traktory, koparki czy przyczepy, np. znanej polskiej firmy Wader. Firma od długiego czasu plasuje się w czołówce europejskich producentów zabawek z tworzywa sztucznego dla najmłodszych dzieci i jest jedną z najlepiej kojarzonych marek w branży dziecięcej. Duża część zabawek posiada niezliczoną ilość ruchomych elementów, przez co zabawa nigdy nigdy dziecka nie znuży. Posiadają śliczne, energetyczne kolory oraz ciekawe projekty, nadają się zarówno do zabawy w mieszkaniu, jak i na plaży. Zabawki Wader to nieskomplikowane w formie, ale pomysłowe zabawki w podstawowych kształtach i kolorach, które towarzyszą dzieciom w poznawaniu świata już od najmłodszych lat. Nie tylko dalekiego świata jakim jest Kuba czy Chorwacja, lecz tego do którego najbliżej każdemu z nas – Polski.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-10-28 11:06:18
Tagi: kolory, model, certyfikaty