W dalszym ciągu nie masz planów na tegoroczny wyjazd? Zdecyduj się na Złote Piaski 2015 bądź hotel Kiroseiz, a nie będziesz zawiedziony

Dla większości osób czas ferii jest najlepszym okresem w trakcie całego roku. Zdołają oni odpocząć od szmeru gigantycznego miasta, przeżyć czas z znajomymi , a także nagromadzić siły na cały nadciągający rok. W związku z tym jeżeli nadal nie mamy planów na urlop, powinniśmy się przyjrzeć najchętniej wybieranym miejscom przez wędrowców.
Bułgaria
Napisał: Connie Lu
Na podstawie: http://www.flickr.com
Chwilowo szlagierem są Złote Piaski 2015, czyli lubiany kurort w Bułgarii. Od kilku lat jest to najczęściej wybierane miejsce na wypoczynek przez polaków w różnym wieku. Młodzież stawia na przeżycie wakacji w tym miejscu, gdyż zlokalizowane są tutaj najlepsze kluby , a także puby. Pary w pociechami wybierają to miasto, gdyż jest tu multum niespodzianek dla najmłodszych, natomiast osoby starsze decydują się na wakacje w tej okolicy, bowiem są przekonane, iż uda im się uciec od powszednich zadań.Niewątpliwie Złote Piaski (eccoholiday.com/region/bulgaria/zlote-piaski/) 2015 pociągają tłumy tułaczy, albowiem piękna aura jest tutaj poniekąd gwarantowana. Na domiar tego ceny nie odstraszają nawet studentów, jacy nie mają zanadto wiele funduszy. Jeśli nie chcemy przeżyć tegorocznego urlopu w Europie powinniśmy zdecydować się na hotel Kiroseiz w Egipcie - Ecco Holiday. W tym przypadku winniśmy się nastawić na to, że całe wczasy spędzimy na terenie hotelu. Nie jest to wprawdzie wyczynem, gdyż najlepsze dyskoteki, place zabaw oraz kramy z pamiątkami umiejscowione są obok hotelu.


Bułgaria
Napisał: Anvisuals
Na podstawie: http://www.flickr.com
Zresztą hotel Kiroseiz jest odrestaurowany i posiada różnorodne pokoje, dostosowane do małżeństw i rodzin z dziećmi. Plusem jest również to, że goście mogą skorzystać z opieki medycznej, auli konferencyjnej , a także niańki do dzieci za niewielką zapłatą. Wszystkie pokoje są wyposażone w łoża, garderobę, TV, klimatyzację , a także posiadają własną łazienkę. Dodatkowo goście, którzy wykupili opcje All inclusive mają co dzień 3 posiłki główne oraz całodzienny dostęp do napojów alkoholowych i bezalkoholowych.

Nie należy już dłużej czekać, gdyż najlepsze oferty zaraz zostaną wykupione. Wczasy za granicą na pewno będą niezwykłe i następny urlop także będziemy chcieli przeżyć poza Polską.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-11-20 10:17:03
Tagi: napój, hotel, kurort