O gadżetach, które na pewno przydadzą się podczas nadchodzących wakacji wszystkim zapamiętałym rowerzystom

Sezon rowerowy rozpoczął się już kilka dobrych tygodni temu. Tak zdeklarowani miłośnicy jazdy na rowerze trekkingowym, jaki i adepci przemierzają dróżki rowerowe bądź po prostu jadą w nieznane. I wszystkim z pewnością przydadzą się funkcjonalne gadżety dostępne w dobrych tradycyjnych sklepach lub w internecie.


Opiekunom czteroletnich szkrabów przydadzą się porządne foteliki rowerowe. Zamawiają je zarówno wielbiciele dłuższych wyjazdów, jak i troskliwe matki, które każdego poranka wyruszają rowerem do okolicznej piekarni, gdyż takie foteliki idealnie sprawdzają się w trakcie pokonywania dłuższych i krótkich dystansów. Przed pierwszą podróżą trzeba jednak sprawdzić, czy posiadają one wszelkie wymagane atesty. Foteliki rowerowe z pewnością w ogóle nie przydadzą się rodzicom siedemnastoletnich panien, lecz przydatne będą inne gadżety, takie jak dla przykładu: ręczne pompki, odblaski, dzwonki czy nawet modne torby.

Sprawdź też: http://www.rowery.mirapolnext.pl/miejskie-city-c-1_9.html

kaski rowerowe
Napisał: Martin Abegglen
Na podstawie: http://www.flickr.com

Na rower często wsiadają także ambitne kobiety po trzydziestce, które planują zrzucić przed wakacyjnym sezonem kilka zbędnych kilogramów. Aby uprościć sobie liczenie spalanych kalorii powinno się wyposażyć posiadany rower szosowy w nowoczesny gadżet. Liczniki rowerowe, bo tutaj o nich rzecz, kupują też ci, którzy często wyruszają w długie trasy, a uzyskane informacje pozwalają dosyć szybko zorientować się, ile zajmie podróż do wyznaczonego celu podróży, dla przykładu
koło rowerowe
Napisał: bibinsatoulouse
Na podstawie: http://www.flickr.com
Ojcowa, Rucianego bądź innej malowniczo położonej miejscowości.


Funkcjonalne gadżety, jak wspomniane wcześniej liczniki rowerowe bądź oryginalne odblaski są doskonałym podarunkiem dla kobiety, która uwielbia rowerowe wycieczki - rowery.mirapolnext.pl. Oprócz nich można również zakupić artykuły, które służą do dekoracji roweru trekkingowego lub górskiego. Tego rodzaju zakupy przeważnie robią reprezentantki płci pięknej, które o wiele częściej niż małżonkowie zamawiają w sieci rozmaite torby retro bądź designerskie dzwonki.

Z kolei wszystkich wybierających się do sklepów należy koniecznie przestrzec, by rozsądnie wydawali własne oszczędności. W sprzedaży dostępne pozostają bowiem byle jakie podróbki markowych produktów, a i dwudziestoletniemu albo trochę starszemu panu na pewno nie będą potrzebne dwie dodatkowe pary rękawic bądź wielka kolekcja kasków.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-06-23 15:12:25
Tagi: kask, dzwonki, akcesoria, gadżety