Nieszablonowe pomysły na wczasy? Śledź uważnie różnego rodzaju promocje lotnicze!

Praktycznie każdemu z nas przynajmniej raz na jakiś czas należy się odpoczynek. Jeśli dawno nie byłeś nigdzie na wakacjach i potrzebujesz odpoczynku, wówczas bez wątpliwości nasz wpis jest kierowany właśnie do Ciebie - teraz dowiesz się, jak zorganizować fantastyczne wakacje za przysłowiowe grosze!
Śledź na bieżąco promocje lotnicze!
W współczesnych czasach naprawdę można kupić bilety lotnicze za prawdziwą złotówkę - to nie żart! Zazwyczaj
Japonia
Napisał: John Carkeet
Na podstawie: http://www.flickr.com
oczywiście te bilety będą Cię kosztować nieco więcej, jeśli jednak na bieżąco będziesz sprawdzał ceny interesujących Cię połączeń, wtedy bez wątpienia wcześniej czy później trafisz na fajną okazję, jak przykładowo loty do Aten za kilkadziesiąt złotych (http://lot.com/bilety-lotnicze/loty-do-tokio). Promocyjne oferty dotyczą zwykle lotów po Europie, dlatego loty do Aten za sto złotych na pewno są w zasięgu Twojej ręki.

Sprawdzaj nowe połączenia!
Grecja
Napisał: stefg74
Na podstawie: http://www.flickr.com
Bycie na bieżąco z wszelkiego rodzaju nowościami na rodzimym rynku lotniczym na pewno da Ci sporą przewagę nad innymi osobami. Na przykład pewien czas temu jeden z dużych przewoźników uruchamiał nowe połączenie - loty Warszawa Tokio (http://www.lot.com/bilety-lotnicze/loty-do-ateny). W takich wypadkach zazwyczaj na początku ceny takich lotów są naprawdę niewielkie, gdyż firmy liczą, że dzięki dobrym cenom uda się im przyciągnąć więcej ludzi do latania. Jeżeli zatem trafisz na loty Warszawa Tokio za mniej niż na przykład tysiąc złotych, wówczas bez wątpienia nie powinieneś wahać się ani chwili!
Podstawa to zazwyczaj elastyczny urlop
Jeżeli masz swobodę ustalania urlopu w pracy, wtedy z pewnością masz większe pole do manewru. Zwykle bowiem zniżki na loty obejmują jedynie wybrane terminy. Jeśli chcesz podróżować niedrogo, wówczas musisz nastawić się przede wszystkim na spontaniczność!

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-10-08 02:03:17
Tagi: wakacje, urlop, oferty