Tajlandia - kolorowe tętniące życiem państwo kontrastów, które z całą pewnością należy poznać!

Lato z wolna zbliża się ku końcowi. Wizja majaczącej na horyzoncie jesieni i spadających z drzew liści wpędza Cię w depresję? Najwyższy czas to zmienić.


W jaki sposób? Rozwiązanie leży w zasięgu ręki.


wynajem
Napisał: septober
Na podstawie: http://www.sxc.hu


domy
Napisał: Club de Lucha Burlada
Na podstawie: http://www.flickr.com


Wystarczy, że wybierzesz się do nabliższego biura turystycznego i zarezerwujesz odpowiedni bilet. Dokąd? Świetnym miejscem na odpoczynek z dala od codziennych obowiązków jest bez wątpienia Tajlandia Pogoda stanowi jeden z jej rozlicznych „walorów” (sprawdź pogodę w Tajlandii). Niejednokrotnie słupki rtęci sięgają tu trzydzieści stopni Celsjusza. Oblane słońcem plaże przyciągają zmarzlaków z całego świata. Każdego roku przyjeżdżają tu setki tysięcy zmęczonych chłodem i spragnionych ciepła urlopowiczów. Zresztą nikogo to chyba nie dziwi. Każdemu z nas zdarza się przecież czasem marzyć o chwilach beztroskiego relaksu na leżaku z drinkiem w ręku. Niesamowite krajobrazy bądź specary brzegiem morza to nie jedyne atrakcje, jakimi może poszczycić się Tajlandia wycieczki do stolicy kraju także dostarczą sporej dawki niezapomnianych wrażeń (dowiedz się o wycieczkach do Tajlandii). Wszak nie bez powodu owa metropolia jest nazywana azjatyckim „miastem aniołów” jak również „rezydencją szmaragdowego Buddy”.




Nader kolorowe, otwarte dla turystów, tłoczne miasto zwraca uwagę podróżnych, zwłaszcza słynna ulica Khaosan, która nigdy nie śpi czy State Tower, czyli najwyższy budynek w Tajlandii.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-10-08 02:03:18
Tagi: wycieczki, miejsce, kraj