Wypoczynek z psem nad morzem – w jaki sposób zorganizować urlop z pupilem?

Kiedy człowiek postanawia zakupić czworonogiego pupila całkiem często nie myśli o przyszłości, a poddaje się impulsowi. Po upływie jakiegoś czasu, szczególnie gdy człek zamyśla urlop nad morzem, zachodzi pytanie – co czynić z psem? Dla wielu osób pies jest nie wyłącznie kamratem, a członkiem rodziny, zatem pozostawić go u przyjaciół bądź w hotelu dla zwierzaków jest rzeczą niemożliwą.


apartamenty w Kołobrzegu
Napisał: Pawel Pacholec
Na podstawie: http://www.flickr.com


Jeśli warianty z krótkotrwałym rozstaniem się są nie do przyjęcia, to zostaje wyłącznie wspólny wypoczynek z psiną nad morzem. Po to, ażeby nie było komplikacji z przebywaniem zwierzaka w publicznych miejscach, powinno się przygotować się do urlopu zawczasu, poszukując wariantów takiego rodzaju podróży. Odpoczynek z psiną w Polsce jest możliwy pod warunkiem tego, że zwierzę nie ma kłopotów ze zdrowiem, o czym świadczy paszport weterynaryjny, w jakim oznaczone są wszelkie szczepienia.

Niezwykle ważne dla wszystkich osób będzie to, by piesek był przyzwyczajony do podróży jak też nieznajomego otoczenia, zachowywał się odpowiednio oraz nieczupurnie. W każdym razie, nie możemy nie pamiętać o kagańcach oraz smyczach. Istnieją apartamenty w Kołobrzegu jakie aprobują pobyt psa na turnusie- Villa Mare.
Nad morzem wypoczynek z psiskiem jest możliwy w rozlicznych prywatnych pensjonatach, które z dużym zadowoleniem otwierają własne drzwi wędrowcom z czworonogimi przyjaciółmi, bowiem są również amatorami zwierząt. Jednakże owych miejsc jest dosyć niewiele, zatem już wcześniej wypada zarezerwować miejsce w jakimś z nich, najodpowiedniej zarezerwować apartamenty Grzybowo już w lutym- apartamenty w nadomorskim Grzybowie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-10-08 02:03:17
Tagi: podróż, miejsce, jod, rodziny