Czy powinniśmy podróżować do Rewala? Co oferuje ta miejscowość?

Chociaż naprawdę możliwości w zakresie wyjazdów wakacyjnych, to czasami najlepsze znajdują się najbardziej blisko nas. Miasta położone nad Bałtykiem zachwycają swoją przystępnością oraz dosyć normalnymi cenami.
Oczywiście, to jak prezentuje się dana miejscowości, zależy od dużej ilości czynników. W jednej miejscowości jest bowiem czyściej, w drugiej drożej, w jednym miejscu będzie bardziej estetycznie, w drugiej będziemy narzekać, iż panuje za duży chaos.


Najbardziej drogie miejscowości nad morzem Bałtyckim to z pewnością Sopot, Kołobrzeg i Międzyzdroje. Sopot to najważniejsze wypoczynkowe miasto wschodniej części Bałtyku, wizytówka Trójmiasta, Kołobrzeg rządzi środkowej części wybrzeża, natomiast Międzyzdroje tuż przy granicy z Niemcami. Każda z takich miejscowości jest bardzo popularna i dosyć rozbudowana. W tego typu miejscach w sezonie naprawdę ciężko znaleźć nocleg, a jak będziemy czekać zbyt długo to w sumie może nie być szansy na jakąkolwiek kwaterę.


plaże
Napisał: Jacek Becela
Na podstawie: http://www.flickr.com
Zajęcia sportowe w klubie Star Fitness
Napisał: Rafał Depa
Na podstawie: Star Fitness
Na szczęście są inne, równie ciekawe miejscowości, szczególnie Rewal (polecane domki letniskowe w rewalu). To piękna, niewielka miejscowość, jaka jest zlokalizowana w zachodniej częściej województwa zachodniopomorskiego, około 65 kilometrów od granicy z Niemcami. To ciekawe położenie Rewala to kolejny atut, zwłaszcza jak pogoda nad morzem nie dopisuje. Wtedy jesteśmy w stanie zorganizować sobie wycieczkę, a z Rewala wszędzie blisko.
Wspomniane przed chwilą Niemcy to jedno, ale w rzeczywistości bardzo blisko jest do Międzyzdrojów, które chociaż są przeludnione w sezonie, to jednakże warte sprawdzenia (na tę okazję postaw na nocowanie w świetnych pokojach).

. W Rewalu najlepiej wcześniej rezerwować nocleg (najlepsze kwatery w Rewalu), bo mamy wtedy szansę na ciekawą kwaterę. Szczególnie jak domki letniskowe Rewal ma wiele do zaoferowania.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-11-23 09:10:07
Tagi: miasto, miejscowości, rzeka, morza, Sopot