Planowanie wieczoru kawalerskiego? Zdecyduj się na spływ kajakowy, a Pan Młody zdecydowanie spędzić wyjątkowo ostatni czas niezależności

Planowanie wieczoru panieńskiego bądź kawalerskiego to coraz większe wyzwanie dla drużby, bowiem każdemu człowiekowi chodzi o to, żeby pomysł nie był oklepany, a przyszły pan, czy też pani młoda cudownie się tego wieczoru bawili.


więcej na kaylon.pl
Napisał: Brian Fagan
Na podstawie: http://www.flickr.com


Dziewczyny są o wiele bardziej twórcze, zatem skupmy się szczególnie na tym co kompani mogą wymyślić dla własnego kumpla.
Dzisiaj sporą wziętością cieszą się niewątpliwie konkursy w paintball’a i escape room’y. Jeżeli nie wiesz co to jest to mnóstwo informacji na ten temat odszukasz w sieci, więc nie będziemy w tym momencie tych form prezentować. Zareklamujemy Ci natomiast spływy kajakowe, które nie są jeszcze tak oklepane. Jeżeli przyszły Nowożeniec uwielbia adrenalinę i szaleństwo to bez wątpliwości będzie to wyśniony podarunek dla niego. Najlepszą opcją będzie naturalnie wynajęcie domu letniskowego blisko miejsca startu spływu, żeby po zakończonej zabawie można było jeszcze gdzieś spędzić sympatyczny wieczór. Nie ulega wątpliwości, że posiadanie prywatnego sprzętu nie jest tutaj konieczne, bowiem wypożyczalnie zlokalizowane są nieopodal każdego miejsca startu (poznaj szczegóły na temat wypożyczania kajaków). Musisz wiedzieć, iż wypożyczanie kajaków wcale nie jest takie drogie, w związku z tym z całą pewnością zostaną Wam pieniądze na inne przyjemności i rozrywki.


Pamiętaj o tym, żeby zebrać fajną ekipę, bo tylko wtenczas taki spływ może przynieść wiele radości.


Nie zwlekaj jednak z rezerwacją do ostatniej chwili, albowiem może okazać się, iż 5 czy 10 kajaków wypożyczalnia w danej chwili nie będzie posiadała na stanie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-11-24 13:34:09
Tagi: miejsca, kurs, temat, rozrywki