Jakiego rodzaju powinno być nowoczesne lotnisko? Co musi się tam znajdować?

Od kiedy pojawiły się tańsze linie lotnicze na pewno częściej podróżujemy samolotami. To oczywiste, bo skoro jest taniej i wygodniej, to korzysta się z tego rodzaju możliwości. W ślad za tym powstaje coraz więcej lotnisk, które oferują różne usługi dodatkowe ułatwiające podróżowanie.

port lotniczy
Napisał: Dave Taylor
Na podstawie: http://www.flickr.com
Tego rodzaju usługi to przede wszystkim parking jak również oferta hotelowa. Każde porządne lotnisko powinno mieć to zrobione idealnie, aby bez wątpienia te usługi zachęcały, a nie zniechęcały podróżnych. Jeśli chodzi o parking, to powinien być zlokalizowany bardzo blisko lotniska, bo dojście z niego na terminal nie było utrudnione- avoca.pl. Jeżeli jest dalej, to niezbędny jest dobrze funkcjonujący transport na lotnisko. Dobrze funkcjonuje to np. na lotnisku Pyrzowice.
Tego rodzaju parking też powinien być bezpieczny oraz bez przerwy monitorowany, ażeby ktoś nie mógł włamać się do naszego auta, gdy będzie na nas oczekiwał, gdyż będziemy w podróży. Nocleg na lotnisku może wydawać się czymś dziwacznym, ale coraz więcej osób to właśnie wybiera. To niezwykle komfortowe, kiedy od razu po wylądowaniu można skorzystać z komfortowego noclegu na miejscu- Pyrzowice. Nie musimy nigdzie jechać, ażeby się przespać. Dość często lotniska są naprawdę oddalone od centrum miasta, a i zdarza się, że przyjeżdżamy w dane miejsce na jedną dobę.

Bezsensownie wtedy wjeżdżać do miasta, kiedy jesteśmy w stanie przenocować na lotnisku i to w bardzo wygodnych warunkach. Szkoda czasu na jakieś kombinacje, kiedy na miejscu mamy wszystko czego wymagamy. Ceny nie są zbyt niskie, lecz na takie komfortowe warunki to normalne. W centrum miasta musielibyśmy zapłacić jeszcze więcej.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-12-21 01:58:50
Tagi: podróże, lotnisko, usługi