Zastanawiasz się, gdzie spędzisz najbliższego sylwestra w Toruniu? Sprawdź, jakie masz opcje!

Sylwester to bez wątpienia wyjątkowa noc właściwie dla każdego - jeśli tylko mamy taką możliwość, zazwyczaj wybieramy się gdzieś świętować. Jeżeli myślisz, gdzie spędzić tegorocznego sylwestra w okolicach Torunia, dobrze trafiłeś! Zebraliśmy specjalnie dla Ciebie wiadomości o najlepszych tegorocznych imprezach!


Sylwester miejski


Od wielu lat zdecydowanie największą atrakcją jest sylwester zaplanowany na rynku Starego Miasta - tam właściwie zawsze można liczyć na fantastyczną atmosferę - http://www.eholiday.pl/oferty-8.html. Także i w tym roku nie zabraknie największych gwiazd, które gwarantują najlepszą zabawę - na scenie wystąpi na przykład Dawid Kwiatkowski, który bez wątpienia poruszy serca najmłodszej publiczności. Później można liczyć na występy Kasi Kowalskiej oraz finalistów programu "The Voice of Poland", a o północy bez wątpienia nie zabraknie fajerwerków. Zapraszamy serdecznie!


wakacje
Napisał: __Samir_
Na podstawie: http://www.flickr.com


imprezy zamknięte


Jeśli chcesz się pobawić w trochę bardziej kameralnym gronie, a głównie w cieple, wtedy poszukaj pośród imprez planowanych przez wszelkiego rodzaju hotele lub dyskoteki. Jeszcze nie jest za późno! Jeśli dobrze poszukasz, z pewnością znajdziesz coś najlepszego dla siebie i spędzisz rewelacyjną noc. Taki wybierany sylwester Torun bez wątpliwości będzie niezapomniany!


A może domówka?
Jeżeli nie masz ochoty na wielkie imprezy, może po prostu zaprosisz do siebie znajomych? Na domówkach też możesz liczyć na świetną zabawę w kameralnym gronie, zatem jeśli Twoi przyjaciele nie mają żadnych planów sylwestrowych, bierz się do roboty! Niezależnie od wybranej opcji, tegoroczny sylwester Toruń z pewnością będzie fantastyczny!

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-01-05 01:59:43
Tagi: dom, plan, imprezy, Sylwester, rok