W jaki sposób znaleźć niedrogie połączenia lotnicze?

Obecnie podróżowanie stało się tak powszechne i osiągalne dla wszystkich, że zupełnie nie jesteśmy zdziwieni, gdy w mediach społecznościowych koledzy co chwilę znajdują się w bardziej lub mniej odległych częściach świata.
To wszystko jest możliwe przede wszystkim dzięki połączeniom lotniczym, które są tanie jak nigdy dotąd.


tajlandia z niemiec
Napisał: David Wilson
Na podstawie: http://www.flickr.com
Kiedy najlepiej kupować bilety


Wciąż w większości przypadków procentuje zasada, że kto pierwszy ten lepszy. Nie dotyczy to oczywiście najpopularniejszych momentów w roku, takich jak okres świąteczny lub wakacji - wtedy ceny biletów szybują w górę. Jeśli planujemy swój wypoczynek samemu, warto skupić się na mniej popularnych miesiącach i wtedy mamy właściwie pewność uzyskania bardzo atrakcyjnej ceny. Jeśli miejsce naszego zamieszkania znajduje się blisko granicy z innym państwem, pamiętajmy, by sprawdzić połączenia również stamtąd, całkiem możliwe, że na przykład Tajlandia z Niemiec (zobacz więcej - przewozy do niemiec) będzie znacznie tańsza - tajlandia z niemiec.


Gdzie kupić bilety


odbicie - hotel
Napisał: Jori Samonen
Na podstawie: http://www.flickr.com


Dużą popularnością cieszą się wyszukiwarki połączeń , gdzie możemy sprawdzić odpowiedni dla nas kierunek, na przykład Dominikana (pod tym linkiem) z Niemiec - dominikana z niemiec. Na takich portalach można czasem wychwycić naprawdę atrakcyjną promocję, jednakże warto równocześnie mieć na uwadze prowizje, które są doliczane do finalnej ceny biletów.


Najlepiej przyrównać taką ofertę z taką, która widnieje na po prostu na stronie danej linii lotniczej. W tym miejscu zazwyczaj uciekniemy od płacenia prowizji, więc Dominikana z Niemiec może wypaść korzystniej dla naszego budżetu.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-02-21 01:57:53
Tagi: urlop, Tajlandia, miejsce