Czasami każdy człowiek pragnie uciec od pogoni wielkiego miasta oraz od pracy - warto może jechać na Kaszuby

Cudze chwalicie, swojego nie znacie - mówi stare oraz mądre porzekadło. I jest w tym spora dawka gorzkiej prawdy. Rodacy w ostatnich latach zwykle wybierają się na wakacje do ciepłych krajów.


Tym samym totalnie ignorują piękno przyrody swojej ojczyzny.


prawo
Napisał: Dhinakaran Gajavarathan
Na podstawie: http://www.flickr.com
Nasz kraj ma do zaoferowania naprawdę wiele dla ludzi, którzy chcą poznać jej atrakcje. Mamy przecież wiele cudnych miast, mamy góry i morze. Mamy także cudne jeziora na Mazurach oraz Kaszubach. W ogóle Kaszuby są przepięknym, aczkolwiek wciąż pomijanym regionem Polski. Jeśli ktoś jedzie na północ kraju, to z reguły jedzie nad morze. Wszyscy mijają Kaszuby i nawet nie myślą o tym, żeby się w tym urokliwym zakątku zatrzymać. To spory błąd. Kaszuby to piękne widoki - jeziora oraz lasy, kulturalni mieszkańcy, pyszne dania i pełen spokój. Naprawdę musimy je odwiedzić, nim zaczną tam ściągać masy wczasowiczów. Tak było kiedyś z Mazurami. Zatem jeśli chcemy odwiedzić ten region, to trzeba jechać w samo serce Kaszubskiego Parku Krajobrazowego - dla przykładu do Chmielna. To tu odpoczniemy oraz naładujemy baterie. Mamy możliwość tu spędzić nawet miesiąc i nie dostrzeżemy jak czas szybko mija na rozkosznym leniuchowaniu, zbieraniu grzybów, wędrówkach po lesie lub pływaniu na jeziorze.


Jeśli ciekawią nas domki Chmielno ma tego typu obiekty na wynajem. Będziemy w stanie wtedy czuć się swobodnie, gdyż będziemy mieć swą kuchnię. Prywatność oraz spokój będą nam gwarantowały urokliwe kaszubskie lasy.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-04 09:47:25
Tagi: pokój, jeziora, plan, obiekty, wędrówka