Jak skutecznie szukać noclegów na wakacje? Sprawdź, jak szybko możesz zaoszczędzić!

Wczasy zwykle pochłaniają dużą część naszego budżetu - nic zatem nadzwyczajnego, że prawdopodobnie każdy człowiek szuka różnego rodzaju oszczędności. Dzisiaj podpowiemy, w jaki dokładnie sposób można oszczędzić naprawdę dużo pieniędzy na noclegu!


Odpowiedni termin rezerwacji
koszt
Napisał: Lukas Plewnia
Na podstawie: http://www.flickr.com


Zasada jest z pewnością prosta - aby dostać najlepszą ceną, musisz rezerwować nocleg w innym czasie niż większość pozostałych osób. Najlepiej niewątpliwie sprawdzą się oferty first minute, czyli noclegi bookowane z naprawdę wielkim wyprzedzeniem. Czasem możesz mieć także szczęście do noclegów last minute, jednakże pamiętaj, że decydujesz się na nie na własne ryzyko - nie zawsze uda Ci się upolować tak dobrą cenę jak sobie wymarzyłeś.


Korzystaj z porównywarek


Aktualnie w internecie można znaleźć kilka porównywarek cen noclegów, które oczywiście będą pomoce w wyszukaniu najkorzystniejszej oferty. Dzięki tego rodzaju witrynom łatwo znajdziesz interesujący Cię hotel w najmniejszej cenie bez konieczności przekopywania się przez tysiące stron z ofertami noclegów.


Negocjuj bezpośrednio z hotelami!


Nawet jeśli znajdziesz już interesującą Was ofertę dzięki wyszukiwarce, bez wątpienia powinieneś skontaktować się również z hotelem.
Pamiętaj, iż rezerwacja na stronie pośredników wiąże się nieubłaganie z tym, iż pośrednik dostaje za Ciebie prowizję - być może zatem hotelowi będzie bardziej opłacać się sprzedać Ci miejsce hotelowe za jeszcze mniejszą cenę jeżeli dzięki temu uniknie konieczności dzielenia się swoim zyskiem z pośrednikiem? Zawsze oczywiście trzeba próbować negocjować noclegi i ich koszty bezpośrednio z hotelem.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-04 11:13:30
Tagi: nocleg, oferty, oferta