W jaki sposób umeblować salon w bloku?

Mieszkanko w bloku częstokroć kojarzy się z malutkimi, trudnymi do zagospodarowania przestrzeniami. W ogóle jednak nie musi takie być, wystarczy jedynie troszeczkę fantazji, ażeby zmienić nasze nie zawsze duże M w przestronne pomieszczenie.


konferencja
Napisał: Sebastiaan ter Burg
Na podstawie: http://www.flickr.com


Sprzyjają temu zarówno trendy popularyzujące powierzchnie otwarte, jak również sam rynek nieruchomości proponujący zoptymalizowane pod względem użytkowania mieszkanka, a zatem takie w jakich strefa dzienna jest w pełni zintegrowana. Rozwiązania te pozwalają nawet w małym wnętrzu cieszyć się wolną powierzchnią. Jeżeli tylko ergonomicznie ją spożytkujemy, efekty przerosną nasze najśmielsze oczekiwania.


Krakow
Napisał: Pawel Loj
Na podstawie: http://www.flickr.com


Rozpocznijmy od ścian. Ich kolor znamiennie wpłynie na naoczny odbiór naszej przestrzeni dziennej. W apartamentach, zwłaszcza tych o małym metrażu preferowana jest jasna kolorystyka, która optycznie powiększa przestrzeń. Białości, brązy oraz tak modne w tym sezonie szarości sprawdzą się w tej roli wSPAniale. Jeżeli jednakże uwielbiamy intensywne odcienie, postawmy na wyeksponowanie ich na jednej ze ścian. Do jej ozdoby można również użyć naturalnych materiałów - jak cegła czy kamień. Dodatkową sztuczką wizualnie powiększającą powierzchnię będzie kremowa tapeta o połyskliwym wykończeniu. Doskonale odbije ona światło. Nie zapominajmy również o sofie. Mimo pozorów w niedużych salonach lepiej sprawdzą się narożniki, niż klasyczne zestawy. Wypoczynki narożne są nie jedynie modne, ale też nadzwyczaj praktyczne.
Co więcej zapewniają jednakową ilość miejsc siedzących co zestaw wypoczynkowy, a modele z funkcją spania oferują przestrzeń jednakową jak przeciętnej wielkości łóżko w sypialni jak też komfortowy wypoczynek.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-04 11:13:30
Tagi: SPA, las, rok, stok