Gdzie spędzisz tegoroczne ferie? Obawiasz się tłumów dzieci w górach? Mamy dla Ciebie propozycję!

W zimie naturalnie ciągnie większość osób w góry - jeśli na dodatek jeździsz na nartach czy snowboardzie lub po prostu masz dzieciaki w wieku szkolnym, wtedy oczywiście planujesz także ferie zimowe właśnie w górach.


Zazwyczaj jednak w takim czasie w górach są prawdziwe tłumy ludzi i większość z nas się tego zwyczajnie boi. Zobacz, jakie mamy sposoby na uniknięcie tłumów na stokach!


Wybierz mniej znane miejscowości


Oczywiście jeśli myślimy o wypadzie w góry, wtedy na pewno przychodzi nam na myśl przede wszystkim Białka Tatrzańska i Zakopane. Trzeba jednak zdać sobie sprawę z tego, iż zimowisko w górach może być równie udane w mniej popularnych miejscowościach - oczywiście zazwyczaj są tam trochę skromniejsze stoki oraz mniej atrakcji dla dzieciaków, jednak jeżeli chcesz uniknąć tłumu, wtedy oczywiście będzie to rewelacyjne rozwiązanie. Tego typu zimowisko w górach to zwykle także znakomita okAzja do spędzenia dużej ilości czasu z własną rodziną, co również powinniście docenić.


Wypad w innym terminie?


molo
Napisał: Michael Coghlan
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jeżeli masz dzieciaki w wieku szkolnym, wówczas niewątpliwie będzie trochę ciężej, bowiem będziesz związany terminami ich ferii. Dla chcącego jednak nic trudnego - co powiesz na przykład na Wielkanoc - https://www.interferie.pl/malachit/wielkanoc_w_gorach_izerskich/ - w górach? Początkowo rodzina pewnie nie będzie zachwycona, że zrywacie z klasycznym modelem świąt, jednakże taki kilkudniowy wyjazd na narty niewątpliwie zrobi wszystkim dobrze.


Zwykle nie ma wtedy takich tłumów na stoku, więc będziesz bez większego problemu mógł oddawać się zimowemu szaleństwu. Tego rodzaju rozwiązania zyskują coraz większą popularność, zatem musisz naprawdę mocno się spieszyć!

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 13:09:33
Tagi: narty, Azja, wyjazd, raj