Polacy lubią dalekie wyprawy - najlepiej, by znajdowało się tam morze i były gorące dni i ciepłe wieczory

Ostatnimi czasy rośnie dzięki Bogu również ta grupa Polaków, którzy pragną zobaczyć własny kraj. Są nim naprawdę zafascynowani, gdyż w naszej ojczyźnie znajduje się wiele przepięknych miejsc.


w oczekiwaniu na samolot
Napisał: Airbus_ fsx
Na podstawie: http://www.flickr.com


ślub we Włoszech
Napisał: Dave & Margie Hill / Kleerup
Na podstawie: http://www.flickr.com
Nie tylko rodacy bywają zachwyceni swoim krajem. Mnóstwo obcokrajowców, którzy zwiedzili nasz kraj, wypowiada się o nim w superlatywach. Przemawia do nich architektura, obyczaje, ilość festiwali, ale również świetne jedzenie oraz pomocni ludzie. Mamy rzecz jasna tak rozpoznawalne miasta jak Warszawa czy Kraków, gdzie co roku przyjeżdża rzesza polskich oraz zagranicznych turystów. Jednak w ostatnich latach też inne miasta robią wiele, by zachęcić turystów do przyjazdu oraz spędzenia u nich kilka dni. W poczet ten zalicza się przykładowo również Toruń. To przepiękne miasto, które świetnie wygląda wieczorami. Uliczki Starego Miasta są szalenie sympatyczne. Miasto leży nad Wisłą i można dzięki temu miło spędzić popołudnie w słoneczne dni. Dodatkowo, możemy odwiedzić ogród botaniczny i krzywą wieżę. Tak, tak, w Toruniu mamy swoją krzywą wieżę. Toteż nie trzeba już jeździć do Włoch, żeby zobaczyć coś tak samo zaskakującego. Zatem jeśli zainteresował nas Toruń zwiedzanie tego miejsca będzie doprawdy przyjemnie spędzonym czasem. Nie spotkamy tam takich tłumów jak w Krakowie, a to wyłącznie działa na plus miasta.


Łatwiej wtedy zrobić fotkę na tle zabytku czy zaparkować auto. Toruń jest zatem rewelacyjnym pomysłem na krótki wypad w ramach zwiedzania naszych perełek architektonicznych i kulinarnych.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 14:25:16
Tagi: samochód, Wrocław, miejsce, kraje, pomysł