W XXI wieku jest kult urody i młodości oraz bycia fit - każdy pragnie czuć się świetnie w swojej skórze i stara wpisać się w dzisiejsze trendy

Bycie fit wydaje się być kultem, który został zapoczątkowany w połowie lat 60. XX wieku i trwa do teraz. Wystarczy popatrzeć na aktorki oraz lalki Barbie, by zrozumieć, że są środowiska, w których trend ten jest nawet mocno wyolbrzymiony.
Niemal z każdej strony kobiecego pisma patrzy na nas idealna oraz szczupła piosenkarka.


Prawdą jest, że większość aktorek nie wygląda w rzeczywistości tak, jak w magazynie. Ich doskonały wygląd na zdjęciach to zasługa retuszu. Jednak chęć bycia szczupłym, to nie tylko pościg za spełnianiem standardów brutalnego świata gwiazd. To również w pewien sposób troska o własne zdrowie, ponieważ osoby z nadwagą mają kłopoty z ciśnieniem oraz stawami. Często są też narażone na wylewy. Toteż jeżeli posiadasz nadwagę, to trzeba coś z tym zrobić. Nie w tym celu, aby wyglądać jak celebryci, ale po to, by cieszyć się zdrowiem i czuć się dobrze.


lokale
Napisał: Isengardt
Na podstawie: http://www.flickr.com


Powinnyśmy pojechać na wczasy odchudzające w górach. Zdrowe powietrze oraz codzienne długie przechadzki wśród drzew, spowodują, że szybciej spalimy niepotrzebne kilogramy. U siebie mamy możliwość zapisać się na siłownie, ale dla dużej części społeczeństwa to strasznie nudne, gdyż trzeba biegać na bieżni i patrzeć się w ten sam punkt. A w górach mamy piękne krajobrazy, świeże powietrze oraz śpiewające ptaki.
Czegóż chcieć jeszcze Poza tym, na takim turnusie mamy stały kontakt z trenerem i lekarzem. Ustalą najlepszy dla nas trening, który zapewni sukces.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 15:26:23
Tagi: zdjęcia, kraj, biznes, strony