Parę pomysłów na ekwipunek na długie, zimowe wycieczki

Zimowa aura sprzyja długim, przyjemnym wycieczkom w góry lecz nie tylko. W Polsce jest całkiem sporo ciekawych miejsc w których możemy spędzić niezapomniane chwile.
Niezmiernie istotne jest jednak to aby pamiętać, iż zanim wybierzemy się na dłuższy wypad, musimy zadbać o właściwy ubiór, jaki jest w szczególności ważny gdy na zewnątrz panują ujemne temperatury.


Jedną z rzeczy którymi musimy się w tym kontekście zainteresować są kurtki Goretex. To, co odróżnia je od dużej konkurencji jest specjalny materiał gore, jaka może pochwalić się ciekawymi właściwościami. Po pierwsze, jest ona odporna na deszcz, dlatego idealnie sprawdzi się w trakcie wędrówek w ulewie bądź też na stoku. Niespodziewane załamanie się pogody nie będzie już problemem. Ponad to, kurtki tego rodzaju nie przepuszczają również - http://ekspresbus.pl/ - wiatru, co jest szalenie istotne w szczególności w górach. Dodatkowo, zapewniają świetną cyrkulację - tak więc również po dłuższych wędrówkach będziemy czuć się dobrze.


bielizna merino
Na podstawie: www.livefortheoutdoors.com


Kiedy już zaopatrzymy się w dobrej jakości kurtkę, powinniśmy pamiętać również o butach. I tutaj również nie możemy pójść na żadne kompromisy, gdyż dobre obuwie to fundament. Najlepiej żeby było wyposażone w podeszwę rodzaju Vibram, która gwaratnuje doskonałą stabilność. Wypada również zatroszczyć się o bieliznę termoaktywną, która da nam odpowiednie ogrzanie naszego organizmu. I tu mamy do wyboru szeroką ofertę różnych producentów.
Jeżeli chodzi więc o zagadnienie takie jak termoaktywna bielizna Merino, to firma jaka proponuje wyjątkowo wysokiej jakości odzież wykonaną z wełny merynosów.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-17 12:15:50
Tagi: stok, IT, deszcz