Sklepy w stolicy województwa małopolskiego

Przyzwyczailiśmy się już do ogromnych centrów handlowych. Nie jesteśmy zdziwieni tym, że co chwila powstają jakieś kolejne galerie. Zawsze można pójść do domu handlowego, żeby kupić wszystko czego nam potrzeba. Stąd też centrum handlowe w Krakowie stale są otwarte. Jeśli w którejś galerii czegoś nie znajdziemy, to na sto procent w innej galerii to zakupimy. Zanim ruszymy do centrum handlowego w Krakowie można spojrzeć na stronę takiego centrum, by upewnić się, że jest tam sklep, do którego chcemy trafić. Oczywistością jest, że w takim centrum rzadko, kiedy kupujemy tylko to, po co przyszyliśmy. Zawsze zauważymy jakąś promocję lub zauważymy coś, co chcieliśmy wziąć kiedyś przy okazji, a skoro jesteśmy w centrum handlowym to okazja do kupna jest idealna.

Ogromne centra handlowe w Krakowie
krakowska ulica
Napisał: tico_24
Na podstawie: http://www.flickr.com
Centra handlowe rosną jak grzyby po deszczu. W większych miejscowościach jest ich kilka, bo każda dzielnica ma swoje mniejsze lub większe galerie handlowe. Oczywiście większe miasta mają też swoją największą galerię handlową, która przyciąga najwięcej osób nie jedynie mieszkańców danego miasta. Podobnie jest, jeśli chodzi o wielkie centrum handlowe w Krakowie. Tam też na zakupy przyjeżdżają ludzie z okolicznych miejscowości i oczywiście turyści zawsze trafią do tego najbardziej znanego centrum handlowego.

Dziś nie jesteśmy w stanie sobie wyobrazić miasta które nie ma galerii handlowej. Trudno byłoby chodzić po kilkunastu sklepach, które byłyby oddalone od siebie o jedną czy dwie ulice, a tak wszystko mamy w jednym miejscu (-> zobacz szczegóły na king-square.pl). Czasem w takiej galerii zrobimy nawet pięć albo sześć kilometrów, bo ciągle czegoś nam brak, bo w poprzednim sklepie ta sukienka była tańszalub zauważyliśmy gdzieś wcześniej fajniejsze spodnie. I tak podczas zakupów w centrum handlowym w Krakowie nie tylko zmniejsza się grubość naszego portfela, ale też zrzucamy parę gramów, chyba, że skorzystamy ze stanowiska z jedzeniem, wtedy raczej zjadamy puste kalorie, bo po przyjeździe do domu i tak musimy wrzucić na ząb coś konkretnego. Tak, więc jeżeli chcemy zrobić zakupy w centrum handlowym to trzeba iść z kartką. Najlepiej, kiedy damy radę kupić tylko to, co jest na liście. Wtedy na bank nie wydamy pieniędzy, które chcieliśmy odłożyć.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-17 13:06:22
Tagi: zakupy, centrum handlowe, galerie handlowe