W jakie miejsce warto jest pojechać na własny wytęskniony letni odpoczynek?

Co roku niemało rodzin zastanawia się, w jakim miejscu spędzić aktualne wczasy. Czy jak zwykle wyjechać nad morze? A może jednak w niniejszym roku w góry? A może jeszcze gdzieś indziej? Być może w Bieszczady albo Karkonosze?
połączenia
Napisał: Barka Tumska
Na podstawie: Barka Tumska


Tak czy też inaczej w jakieś miejsce pojechać chcemy, a stanowisko docelowe wielokrotnie nie jest tak istotne jak właściwy (http://apartamentyzabcia.pl/cennik/) jako takowy. Przecież dokądkolwiek pojedziemy i tak będzie to wypoczynek (eccotravel.eu/emiraty-arabskie/) od codziennych kłopotów. Oczywiście istnieją również odmienne sposoby na odbudowę werwy. Można by zakupić w jakimś miejscu pobyt w ośrodkach Sanus Per Aquam bądź wypad do jakiegokolwiek kurortu. Jeżeli chcemy przy okazji odwiedzić jakieś pobliskie państwa, to należałoby nadmienić, że taki wypoczynek w Skandynawii to doskonały pomysł na wczasy. Nie dosyć, iż podróż statkiem z Gdyni zajmuje ok. dziesięć godzin, podczas których można by czy też trzeba nawet oddychać czystym morskim powietrzem, to jeszcze w tym państwie jest ono i tak niezwykle czyste.


uliczki krakowskie
Napisał: Crispin Semmens
Na podstawie: http://www.flickr.com


Co ciekawe można by w tamto miejsce wyjechać np. ze swoim namiotem, gdyż funkcjonuje w tamtym miejscu tak zwane prawo pierwszej nocy, które (teoretycznie przynajmniej) zapewnia zezwolenie do spędzenia nocy w jakimkolwiek miejscu, w którym ktoś się zatrzyma.
Naturalnie w rzeczywistości należałoby zapytać się o zgodę posiadacza terenu, jednak z baczności na całkiem odmienną mentalność mieszkańców tego kraju istnieje niezwykle duża możliwość, że na takowy wypoczynek wyrażą zgodę bez znaczniejszych kłopotów czy narzekań.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-17 13:47:06
Tagi: urlop, Karkonosze, rejs