Codzienne życie i światowy biznes w wielkim mieście, czyli jak chcą mieszkać zamożni przedsiębiorcy

Gdy kieruje się własną fabryką, to wówczas najrozsądniej mieszkać jak najbliżej siedziby firmy lub hali fabrycznej. W takiej sytuacji łatwo można wszystkiego dopilnować - jak przypomina znane porzekadło: pańskie oko konia tuczy. Jeżeli w tym momencie w ogóle wspominamy o prawdziwych potentatach, to możemy twierdzić, że duża część takich osobistości spędza większość doby w pracy, a dom traktuje jak hotel.


Z pewnością powyższej uwagi nie sposób zastosować do kompletnie wszystkich zarządców, lecz każdy z nich chce mieszkać w komfortowo i nowocześnie urządzonych lokalach mieszkalnych. Dlatego majętni ludzie wpisują w wyszukiwarkę hasło apartamenty Kołobrzeg, oczywiście jeśli zawsze marzyli o pięknym mieszkaniu nad polskim wybrzeżem, a ich korporacja ma siedzibę albo oddział we wskazanym mieście. Sprawdź ciekawe oferty.
morze
Napisał: Jörg Schubert
Na podstawie: http://www.flickr.com


Nawet jeśli kapitalista nie spędza zbyt wiele czasu we własnym mieszkaniu, to wcale nie chce on rezygnować z wygód, jakie bywają dostępne tak dla zwykłych członków społeczeństwa, jak i dla bogaczy. Z tego powodu człowiek zamożny i zarabiający krocie wybiera lokum w eleganckim apartamentowcu - bezpieczniejszym i robiącym większe wrażenie niż peerelowski blok na pobliskim osiedlu. Wygórowana suma, którą należy zapłacić nie zniechęca ludzi biznesu. Choć pieniądze szczęścia nie zagwarantują, to na pewno pozwolą dobrze zarabiającemu prezesowi zamieszkać w supernowocześnie zaprojektowanych pomieszczeniach. A ponieważ to mieszkanie zostało dopiero co wybudowane, to nie trzeba walczyć z pleśnią i zmieniać usytuowania gniazdek elektrycznych. O dużo prościej jest je posprzątać, ponieważ w pokoju dziennym są położone nowiuteńkie panele, a i toaleta oraz kuchnia lśnią nowością. Poza tym apartamenty są budowane na ustronnych osiedlach, a sąsiedzi też nie będą uciążliwi, bo próżno tutaj szukać osób ze społecznego marginesu.


Hasło apartamenty Kołobrzeg wpiszą w internet również ci potentaci, którzy są w stanie robić biznesy w niesztampowy sposób. Nad polskie morze udają się też na urlop przedsiębiorcy z innych części Polski. A na plaży albo w barze nie brak okazji do konwersacji z gośćmi. Niewiele trzeba, żeby w tłumie urlopowiczów znaleźć nowego kontrahenta lub klienta. A przy wyśmienitej kawie i porcji lodów śmietankowych łatwiej dobija się interesów.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-18 11:50:50
Tagi: mieszkanie, biuro, biznes