Idealny wypad weekendowy dla twej rodziny

Jeżeli poszukujemy interesującego odpoczynku na kilka dni, warto wybrać coś z dala od miejskiego szumu, który często mamy codziennie. Miast tego wypróbujmy jakieś pełne zieleni miejsce.


Weekendowy wypad w nieznane to świetna okazja na bliższe poznanie partnera bądź na spędzanie weekendu z rodziną. Często w codziennym zgiełku nie mamy dla nich wiele czasu. Jeżeli poszukujemy czegoś w obrębie województwa podlaskiego, warto wybrać się do gminy rajgród. Są tam piękne szlaki piesze a także rowerowe, zatem pełen ruchu odpoczynek mamy zagwarantowany. Spokój pomoże wreszcie skoncentrować się nam wreszcie na tym, co istotne, to jest na relacjach z najbliższymi. Gmina ta posiada bogatą ofertę noclegową, w tym interesujące opcje noclegów agroturystycznych. Mamy wtedy zapewnioną przyjazną atmosferę i zindywidualizowane podejście. Można oczywiście wykupić sobie ekskluzywny hotel.


rajgród
Napisał: bibinsatoulouse
Na podstawie: http://www.flickr.com
Gmina Rajgród to również świetne miejsce na zorganizowanie wszelakich konferencji, wesel a także innych istotnych eventów. Miejscowość jest malownicza i na pewno zachwyci wszystkich uroczymi krajobrazami. Mieścina ma również piękną atrakcję turystyczną, czyli górę zamkową. To pradawna część Rajgrodu. Był tam kiedyś wybudowany gród warowny. Górka ta jest niewielka, z tego powodu z pewnością wejdą na nią także nasze maleństwa. Dobrze jest wejść na tę górę, gdyż widok z tej pozycji na pobliskie jezioro jest piękny.


Na zboczu góry znajduje się amfiteatr, a u jej stóp piękna miejska plaża. Dobrze jest decydować się na małe mieściny, ponieważ nie narażamy się na fale hałaśliwych turystów, dzięki czemu wypoczynek jest pełniejszy oraz spokojniejszy.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-18 09:26:00
Tagi: hotel, szlak, widok, oferty, raj