Lato nadchodzi wielkimi krokami, a wraz z nim - urlopy, kolonie, nasze ukochane morze!

Każdy Polak kocha Bałtyk. Nawet jeśli dziś możemy sobie pozwolić na wycieczkę do tropikalnych krajów, to z reguły wracamy nad nasze morze, gdyż czujemy do Bałtyku wielki sentyment.


Jeżeli mamy zamiar spędzić swój urlop nad Morzem Bałtyckim, to zazwyczaj dlatego, że najzwyczajniej w świecie uwielbiamy nasze piękne i piaszczyste plaże oraz morze, które każdego dnia ma inny odcień i inny "humor" - raz jest jasne i ciche, a raz stalowe i nieprzeniknione.
przewoźnik
Napisał: 世書 名付
Na podstawie: http://www.flickr.com


Ma to pewien niezwykły urok, którego nie odnajdziemy w stale gorących wodach Chorwacji lub Turcji. Pomimo tego, że mamy członkostwo w Unii Europejskiej i bez problemów możemy podróżować, to wypoczynek nad polskim morzem nadal cieszy się niezwykłym powodzeniem. Mieszkańcy wielkich miast z reguły wybierają niewielkie i ciche nadmorskie wsie, by odpocząć od ludzi oraz hałasu. Jeżeli jedziemy nad morze z potomstwem, to roztropniej byłoby zarezerwować nocleg już dziś. Wówczas mamy większą szansę wyboru. Jeżeli jesteśmy z zachodniej strony naszego kraju, to najbliżej będzie znaleźć nam coś w województwie zachodniopomorskim. Najlepszym wyborem jest Pobierowo. To urokliwa wieś, która jest położona zaledwie około 100 km od Szczecina. Możemy tam znaleźć ładne pensjonaty i domki letniskowe. Wiele właścicieli noclegów zapewnia różnego rodzaju zajęcia dla maluchów, dzięki czemu nie będą się nudzić.
Zatem jeśli interesują nas najlepsze noclegi Pobierowo wydaje się być świetnym miejscem na rodzinne oraz miłe wakacje.


Wybierajmy Bałtyk na wakacje - dajmy naszym dzieciom możliwość zbierania pięknych wspomnień.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-18 09:45:55
Tagi: woda, lot, wypoczynek