Lato Urlop! - oto o czym marzą ludzie wiosną - przeczekali zimę i zbliża się lato, wobec tego ich podświadomość zaczyna tęsknić za wypoczynkiem

Wakacje to najpiękniejszy czas w roku. Wiedzą o tym wszystkie maluchy. Kiedy jesteśmy już dorośli niestety nie możemy pozwolić sobie na dwa miesiące lenistwa, gdyż mamy zaledwie ogólnie 26 dni wolnego na cały rok.


przemysł - rzut
Napisał: Kris Duda
Na podstawie: http://www.flickr.com


Jednakże nie oznacza to, że dorośli nie czekają z tęsknotą na wakacje oraz wymarzone wczasy.


absolwenci
Na podstawie: www.morguefile.com


Jeżeli marzy nam się daleki wypoczynek to powinniśmy zastanowić się nad czymś egzotycznym. A może powinniśmy zobaczyć jakiś zakątek, którego kultura tak szybko się przekształca, że, jak mówią eksperci, zniknie niedługo w odmętach zapomnienia oraz wszechobecnego konsumpcjonizmu. Jeśli na dodatek pragniemy nostalgicznych pozostałości z lat dzieciństwa w epoce komunizmu, to trzeba pomyśleć o Kubie. To wySPA, gdzie oprócz wspomnianych już spraw, na pewno spotka nas przyjazne przyjęcie, uśmiech tubylców oraz rewelacyjne jedzenie. To na Kubie Ernest Hemingway przeżył 20 lat życia i uważał ten kawałek ziemi za najcudowniejszy na całej planecie.


Jeżeli marzymy choćby raz w życiu wypalić prawdziwe cygaro lub przejechać się wiekowym autem po ulicach kolonialnej Hawany - powinniśmy teraz rozejrzeć się za biletami do tego cudownego państewka.
Jeżeli pragniemy zaoszczędzić pewną sumę pieniędzy, to Kuba z Niemiec powinna nas zaciekawić, ponieważ bilety z Frankfurtu są tańsze aniżeli choćby te z Warszawy. Będzie to ciekawa opcja dla Polaków mieszkających niedaleko zachodniej granicy, na przykład w Szczecinie lub Wrocławiu.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-18 09:33:22
Tagi: Lato, SPA, jedzenie, kultura, maluch