W jaki sposób przygotować się na wczasy z dzieckiem nad morzem?

Planujesz pierwsze familijne wakacje nad morzem? Frapujesz się, dokąd najlepiej jechać z dzieckiem, by urlop był przyjemnym wspomnieniem zarówno dla ciebie, jak również dla niego?
ogląd - hotel
Napisał: Elliott Brown
Na podstawie: http://www.flickr.com


Przeczytaj poniższą poradę. Dowiesz się z niej co wziąć pod uwagę planując wczasy nad morzem a także jak uprzyjemnić sobie pobyt, kiedy już tam będziesz. Eskapada da efekt jak też nie zmęczy Was za bardzo, jeśli starannie wybierzesz miejsce odpoczynku. Kiedy jedziesz z oseskiem, wybieraj raczej nasze zachodnie wybrzeże albo okolice Zatoki Gdańskiej jak też Mierzei Wiślanej. Klimat w tym miejscu jest łagodniejszy, natomiast wiatry słabsze. Przedszkolak może odpoczywać na wybrzeżu środkowym, w ostrzejszym klimacie. Jeśli zdecydujesz się na Niechorze noclegi zarezerwuj należycie wcześniej.


fotos - fotografia
Napisał: Jose Losada
Na podstawie: http://www.flickr.com


Nadzwyczaj istotny jest typ wybrzeża – z niemowlęciem nie jedź na klify (dla przykładu do Jastrzębiej Góry). Ekskursja na taką plażę (a szczególnie wniesienie z powrotem wózka) jest katorgą. Dla starszego dziecka poszukaj plaży piaszczystej i szerokiej. Wybieraj miejscowości nad samym morzem, rychlej dojdziecie na plażę. Jeżeli wyjazd ma wzmocnić szkraba, powinien trwać minimum miesiąc. Komplet obligatoryjny na plażę to cieniutka, bawełniana bluzka z krótkimi rękawkami, czapeczka z daszkiem (albo kapelusz), krem z wysokim filtrem a także parasol od słońca. Gdy już jesteście na plaży, ulokuj się obok innej rodziny z dziećmi.
Jest duża szansa na to, iż maluchy będą się razem bawić, natomiast Ty chwilę odpoczniesz. Ale miej na uwadze, że to Ty odpowiadasz za swoje dziecko, jego postępowanie oraz bezpieczeństwo, a oczy musisz mieć naokoło głowy.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-18 09:45:56
Tagi: dziecko, kurs, noclegi, Gdańsk