W naszym kraju jest wielu wielbicieli gór - i nie chodzi wyłącznie o fanów naszych Tatr, ale całościowo gór wyższych

Jeżeli ktoś uwielbia góry, to rzecz jasna, każdą możliwą sekundę przeznacza na wyjazdy w góry. Planuje sobie kursy różnymi szlakami i wędruje czasami nawet trzy tygodnie.


fajerwerki sylwestrowe
Napisał: 微醺漂移
Na podstawie: http://www.flickr.com


Czuje się wtedy spełniony. Góry uzależniają. Kto raz je pokocha, nigdy już się od nich nie uwolni.
ubezpieczenie
Napisał: Arek Olek
Na podstawie: http://www.flickr.com


Rzesza himalaistów nieraz powtarza, że góry to ich główna i największa miłość i nawet ich żony są zmuszone się z tym zmierzyć. Miłość do szczytów jest zachłanna. Przyjechawszy z jednej wyprawy, już śnimy o następnej. Nieważne czy jesteśmy żarliwymi himalaistami czy tylko co rozpoczynamy swą przygodę z pokonywaniem wielu szczytów - na pewno polubimy Himalaje. Są to najwyższe góry świata i wszyscy, którzy tam byli, twierdzą, że nie widzieli nic piękniejszego na naszej planecie. Dlatego jeśli pragniemy je zdobyć lub przynajmniej poczuć ich moc, należy się wybrać do Nepalu. Ten mały kraj leży w samym sercu tych zaczarowanych gór. W każdej minucie towarzyszyć będą nam niesamowite widoki. Zależnie od zaawansowania, mamy możliwość wybierać trasy różnej trudności. Nie należy się bać - wszakże nikt nie każe nam natychmiast zdobywać ośmiotysięczników. Zatem jeśli zaciekawił nas Nepal wycieczka (www.eccotravel.eu/sri-lanka/) do tego kraju jest bez kłopotów dostępna w rodzimych biurach turystycznych.


Mamy możliwość wybrać się tam na prawdziwy i niezapomniany trekking, a biuro podróży zatroszczy się o wszelkie potrzebne dokumenty oraz bilety. Warto zaufać doświadczonym osobom, dzięki którym wyjazd będzie udany.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-18 09:44:36
Tagi: podróż, bilet, wypady