Wczasy nad Bałtykiem nie tylko w wakacje

Wielu z nas pragnie czasami wybrać się na wypoczynek, który pozwoli nam podładować baterie na następny rok. Typujemy wówczas niekiedy rodzime kurorty, innym razem te europejskie, zwłaszcza nadmorskie, niekiedy także porywamy się na odległą wycieczkę, przykładowo do Australii.


spa nad morzem
Napisał: Tomcio77
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jednak nie każdy jest amatorem spiekoty, niektórzy preferują mniej gorące miesiące na urlop, wybierając nadbałtyckie kurorty.


bielizna, stanik, kobieta
Napisał: Luciano Mello
Na podstawie: http://www.flickr.com


Niezwykle ciekawą opcją urlopową, dla osoby która nie chciała lub nie mogła wybrać się na wczasy latem, może być SPA nad morzem. Obecnie, wzdłuż całego pasa wybrzeża bałtyckiego, możemy znaleźć dziesiątki miejsc, orientujących się w usługach tego rodzaju. Jako że konkurencja jest duża, ceny są niezwykle przystępne, można także znaleźć ciekawe okazje. Często opcja SPA nad morzem poza letnim sezonem jest przeceniana, możemy wtedy za taki sam nocleg zapłacić dwa razy mniej. W cenie noclegu mamy przeważnie zawarte podstawowe zabiegi a także wyżywienie. Dużym atutem uzdrowisk w takim miejscu, jest to, że możemy kurować się tam jodem.


Otóż tego pierwiastka najwięcej posiada chyba Ustronie Morskie Noclegi w tej pięknej miejscowości są w bardzo atrakcyjnych cenach od początku września, gdy w polskich realiach pogoda widocznie się psuje. Jednak w momencie kiedy plażowanie nie będzie dla nas ważne, tylko pragniemy porządnie wypocząć i pooddychać morskim powietrzem spacerując wzdłuż plaż, jest to opcja dla wszystkich niezwykle atrakcyjna. Ustronie Morskie ma również własny ośrodek SPA, w którym przecenione noclegi możemy zabukować na specjalnych stronach internetowych.


Opcja urlopu połączonego z zabiegami jest szczególnie rekomendowana nad polskim morzem, gdzie dodatkowo możemy pooddychać powietrzem pełnym jodu. Poza sezonem letnim będziemy mogli bez kłopotu spacerować po plażach, bowiem turystów będzie jak na lekarstwo. Dodatkowym atutem terminu jest także niska cena za nocleg.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-18 11:35:38
Tagi: pogoda, wypoczynek, jod, port, problem