Wszyscy miłośnicy sportów, które odbywają się na świeżym powietrzu, są fanami firmy The North Face

Jeśli jeździmy na rowerze albo uprawiamy jogging niezależnie od pory roku, to z pewnością zdajemy sobie sprawę z tego, że to czego potrzebujemy najbardziej to dobre ubranie. Kurtka w takim wypadku jest najważniejsza, gdyż musi ochraniać przed pogodą.
telewizor
Napisał: Naturhouse
Na podstawie: Naturhouse


korytarz hotelowy
Napisał: Jeff Shewan
Na podstawie: http://www.flickr.com


Dla tych, którzy pasjonują się sportem na świeżym powietrzu, istotne jest to, żeby kurtka ochraniała przed wiatrem oraz wilgocią. Równolegle musi być na tyle komfortowa, że uprawiając w niej sport, nie spocimy się nazbyt. Ważne zatem, by była to kurtka oddychająca, ale jednocześnie nieprzemakalna. I takie właśnie są kurtki The North Face. Są zabezpieczone najlepszej klasy membraną. Posiadają wysuniętą stójkę, żeby nie było nam zimno w szyję. W dużej części modeli posiadają też chowany kaptur. Są idealnie skrojone i dopasowane tak do sylwetki męskiej, jak i kobiecej. Interesujące wydają się być także odcienie. Możemy nabyć oczywiście klasyczną, szarą kurtkę, ale marka wypuszcza tyle fasonów z rewelacyjnymi kolorami, że aż żal się nie dać namówić na jakiś model o mocnych barwach. Wiele modeli ma także podpinkę, którą można nosić wraz z kurtką, wobec czego będzie nam ciepło na przykład w czasie wypraw w góry. Mamy możliwość ją również nosić osobno - tak jak polar.
Kurtki The North Face posiadają także otwory wentylacyjne pod pachami na suwak, co pozwoli na rewelacyjną cyrkulację powietrza. Wszystkie modele posiadają także duże kieszenie, żeby pomieścić w nich bez problemu dokumenty albo klucze.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-18 09:33:21
Tagi: sport, czas, Tatry, lasy, wypad