Dowiadujemy się Czy reklama na telebimach może być efektywna?

Reklama na telebimie jest dziś pewną z niesłychanie często stosowanych form reklamowych. Coraz więcej przedsiębiorstw decyduje się na tę właśnie odmianę promocji z jednego, niezmiernie banalnego powodu - reklama pokazywana na telebimach może dojść do niezwykle szerokiego gremia adresatów, dlatego że nie można jej pominąć.
Pokój hotelowy
Napisał: Schezar
Na podstawie: http://www.flickr.com


Telebim Konin jest to wielki ekran podświetlany poprzez wiele ledowych diod- polecany telebim konin. Dzięki temu przypuszczalne jest zdobycie niezmiernie jasnego i widocznego obrazu, jaki dostrzegany jest nawet z dość wysokiej odległości. Reklamy, które są emitowane na telebimach niezwykle dobrze widać nawet w złej pogodzie, takiej jak rzęsisty deszcz lub śnieg. Prócz tego kolorowe obrazy, jakie nadaje telebim także przyciągają wzrok innych ludzi - dużo bardziej niż przykładowo banery reklamowe lub (zobacz odwiedź nas) plakaty. Aczkolwiek ażeby reklama na telebimach była skuteczna musimy pamiętać o kilku istotnych regułach i się do nich zastosować.


Wiurtualny asystent
Napisał: mjtmail (tiggy)
Na podstawie: http://www.flickr.com


Pierwszą sprawą, jaką powinniśmy wziąć pod uwagę będzie sama reklama. Jeśli będzie achromatyczna, mało przyciągająca lub (poszerzone informacje pod linkiem) niezrozumiała to nawet gdy będzie wyświetlona na telebimie to nie zaciekawi przechodniów. Reklama nie może być także nazbyt długa i skomplikowana, tak aby w łatwy sposób było można zapamiętać treści, jakie podaje. Znaczącą rzeczą będzie lokalizacja telebimu. Ekran LED Warszawa wypada ulokować tam, gdzie regularnie przebywa najwięcej ludzi.-
Trafnym miejscem okaże się więc skwer, główny punkt miasta, główny plac, otoczenia wielkich sklepów lub też galerii handlowych a również częstokroć uczęszczane autostrady oraz ulice.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-02 10:02:18
Tagi: efekty, sklep, telebim, adres, dług