Jaki rodzaj atrakcji może zaoferować rejon Beskidów dla odwiedzających, propozycja noclegów z tamtych okolic

Beskidy to jedno z najbardziej znanych pasm górskich w Polsce, ciągną się od Czech aż po zachodni kraniec Ukrainy. W ich skład wchodzi kilka różnych regionów, z których najpopularniejsze wśród turystów są Beskid Mały i Beskid Żywiecki, a jeśli będzie chodzić o kurorty, to tu przeważnie odwiedzane będą Ustroń, Istebna i Szczyrk. Ten rejon Polski oferuje mnóstwo atrakcji o każdej porze roku.


sprawdź nocleg - Istebna
Napisał: Kuba Luchtaj
Na podstawie: http://www.flickr.com
Od wiosny do jesieni urlopowiczów kuszą przede wszystkim przepiękne górskie szlaki, które przebiegają przez wszystkie najciekawsze miejsca tego rejonu. Beskidy mogą się poszczycić wspaniałą przyrodą, więc każdy kto będzie szukał ciszy, spokoju i przepięknych widoków znajdzie w nich coś ciekawego.

Coraz popularniejsza zaczyna także być turystyka rowerowa - powstają nowe ścieżki dla amatorów, a także trudne techniczne trasy zjazdowe dla zawodowców. Jak tylko pogoda dopisuje, to wszystkie szlaki wypełniają się turystami, szczególnie duża ich liczba jest w czasie wakacji, ponieważ lato jest najlepszym okresem na odwiedzenie Beskidu Śląskiego - popularna propozycja.

Z kolei zimowa pora to czas śnieżnych szaleństw, a na spragnionych tego sportu przyjeżdżających czekają liczne wyciągi i stoki narciarskie. Wiele popularnych kurortów w tym rejonie podczas zimowych ferii przeżywa bardzo duże oblężenie, a noclegi trzeba rezerwować wiele dni wcześniej. Oferta narciarska w Beskidach jest dość różnorodna, znajdą coś dla siebie i dobrze jeżdżący narciarze i amatorzy którzy stawiają pierwsze kroki - ci ostatni skorzystać mogą z jednej z licznych narciarskich szkółek.


Mając na uwadze popularność tego rejonu ciężko być zdziwionym, że noclegowa baza jest dość dobrze rozwinięta. Beskidy noclegi to przede wszystkim bardzo dużo kwater prywatnych, w każdej miejscowości bez najmniejszego problemu można znaleźć miejsca, gdzie można będzie zarezerwować pokój na nocleg. Dużo jest także różnych pensjonatów, domów wczasowych i domków kempingowych, a dla lubiących lepszy standard swoją propozycję przedstawiają hotele o różnym standardzie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-02 14:18:13
Tagi: góry, hotel, wakacje, przyroda