Nowy produkt bankowy - konto firmowe, coraz chętniej wybierane przez użytkowników

Wraz z wzrastającymi potrzebami osób banki aktualizują swoje oferty, aby jak najdoskonalej dopasować się do wymagań każdego klienta. Niezwykle kluczowe jest nie jedynie zdobycie jak najogromniejszej ilości nowych użytkowników, lecz także podtrzymanie ich jak najdłużej. Bardzo często jest tak, iż oferty dla nowych klientów są zdecydowanie bardziej korzystne niż te, które mają kilkuletni już klienci. Banki powinny brać to pod atencję i wdrażać przyciągające rozwiązania dla klientów, jacy korzystają z ich rozwiązań już nadzwyczaj długo.
konto
Napisał: Ken Teegardin
Na podstawie: http://www.flickr.com
Każdej osobie zależy na tym, by nie ponosić dużych zapłat za prowadzenie konta bankowego. Nie ulega wątpliwości, że ciężko jest tego uniknąć, jednakże banki wprowadzają pozytywne dla klientów reguły powiązane z wypłatami z bankomatów czy też płatnościami kartą, dzięki którym można należności ograniczyć nawet do zera. Ciekawym produktem bankowym, który w ostatnim czasie pojawił się w ofercie jest konto biznes w Alior Banku - http://www.wybierarka.pl/konto-firmowe/alior-bank/ikonto-biznes/2446_19821. Jest to rodzaj konta, jakie całkowicie można dopasować do osobistych potrzeb, ponieważ nie ma jakichkolwiek żelaznych reguł.

Jedynym wymogiem prowadzenia jest comiesięczna zapłata, jaka przy korzyściach płynących z używania z tego rodzaju konta jest odpowiednia. W dobie mobilności i smartfonów dodatkowym pozytywem takiego rachunku jest aplikacja IKO, dzięki której da się realizować wszelkie płatności rzecz jasna za usługą telefonu komórkowego. Na domiar tego rachunek ten będzie idealny dla osób żyjących za granicą, gdyż wszystkie transakcje będą gratisowe.
Z pewnością konto firmowe będzie kapitalnym wyjściem dla osób, które robią sporo operacji pieniężnych, ponieważ zlecenia stałe i polecenia zapłaty podobnie nie są obciążone kolejnymi kosztami. Tego typu rachunek można otworzyć w każdym oddziale banku, zaś dla wielu osób na pewno
bank
Napisał: Sean MacEntee
Na podstawie: http://www.flickr.com
zadowalająca będzie możliwość oddania wniosku online, która także została w takim przypadku udostępniona i wiele osób w taki sposób zapoczątkowuje przygodę z tym rachunkiem indywidualnym.

Wybierając typ rachunku chcemy posiadać, dobrze jest z pewnością przypatrzeć się propozycjom odmiennych banków, dlatego że zależnie od potrzeb dobierzemy dla siebie najlepsze wyjście. Z pewnością powinno się kierować uwagi na należności za prowadzenie konta, jakie nieraz nie są tak właściwie objaśnione.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-02 09:56:19
Tagi: bank, rachunek, wypłata