Outsourcing pracowników - niewątpliwe idealny sposób na zmniejszenie kosztów zatrudnienia

W dobie XXI wieku o przetrwaniu wielu zakładów decyduje ich poziom konkurencyjności w stosunku do pozostałych firm z danego sektora.


outsourcing pracowników
Napisał: Carlos de Paz
Na podstawie: http://www.flickr.com


podatnicy
Napisał: Tim Evanson
Na podstawie: http://www.flickr.com
Dlatego też nadzwyczaj istotne staje się obniżenie kosztów funkcjonowania przedsiębiorstw.


zakupy
Napisał: Terry Madeley
Na podstawie: http://www.flickr.com


Nikogo nie powinno więc dziwić że coraz większe zainteresowanie wśród „rekinów biznesu” budzi outsourcing PRacowników. Czym jest owo pojęcie? Samo słowo „outsourcing” pochodzi z języka angielskiego i oznacza korzystanie z zewnętrznych źródeł. Rodzi się pytanie: na czym przywołane zjawisko polega? To najprościej rzecz ujmując przeniesienie określonych ról innym wyspecjalizowanym podmiotom. Świetnie sprawdza się na wielu rozmaitych obszarach działania przedsiębiorstwa takich jak choćby logistyka, zaopatrzenie, sprzątanie bądź rachunkowość - www.reworkpoland.com/. Outsourcing pracowników niezaprzeczalnie stanowi szybki i efektywny sposób na optymalizację zatrudnienia, uzyskanie personelu z obcych źródeł bez potrzeby ponoszenia kosztów naboru, szkoleń, wprowadzania programów motywacyjnych.


Dobrze byłoby wspomnieć, że współdziałanie korporacji z agencjami pracy tymczasowej ciągle ewoluuje przyjmując nowe formy.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-02 13:07:03
Tagi: PRacownik, koszt, dane, zatrudnienia