Ubóstwiasz Bałtyk i spędzasz tam każdą wolną chwilę? Zobacz, czy w naszym kraju może być miejsce tak samo a może nawet bardziej urocze

My – Polacy, możemy mówić o szczęściu. Rzeczpospolita ma wspaniałe położenie. Na północy Bałtyk, na południowej części pasma górskie (na globie jest niewiele państw, które mogą poszczycić się tak wyśmienitym umiejscowieniem). Rzecz oczywista, jak w każdym państwie, my – Polacy, jesteśmy podzieleni na takich, którzy z lubością wyruszają na urlop nad morze i tych, którzy oddadzą wiele za możność relaksu w górach.


Jeżeli jesteś w grupie wielbicieli morza, nie trzeba ci tłumaczyć jego walorów. Warto jednakże zachęcić do wyjazdu w drugą stronę – na południe Polski. Nasze góry zapraszają turystów z całego świata (dlaczego zatem i my mamy nie korzystać z ich bogactw?). Piękne szlaki wycieczkowe, radośni górale, cudowny klimat i polskie zwyczaje – całość przyciąga wszystkie osoby. Co roku górskie miejscowości przechodzą oblężenie. By zadowolić przejeżdżające osoby kurorty wciąż są unowocześniane. Choć i przy wyborze bazy noclegowej, turyści są zróżnicowani.
góry
Napisał: sxc.hu
Na podstawie: http://sxc.hu


Jedni chcą przez kilka dni przebywać w starych chatach, drudzy wypoczywać w ekskluzywnych apartamentach. I tyczy to wszystkich – i tych, którzy przybywają, aby spędzić ferie zimowe w górach (http://www.interferie.pl/hotelbornit/ferie_jak_marzenie), i tych którzy wyskakują tylko na weekend, i tych których zakład pracy kieruje na konferencje w górach. Ile osób, tyle preferencji. Jednakże jakby nie wybrać, w każdym miejscu będzie to co najistotniejsze – ukochane góry, olśniewające widoki, doskonałe powietrze.

Ferie zimowe w górach popularne są od bardzo dawna, nie tylko dzięki samodzielnemu poszukiwaniu biur turystycznych organizujących tego typu wyjazdy, ale także dzięki zakładom pracodawcy. To one starając się stworzyć, jak najlepsze warunki socjalne swoim pracownikom, proponują dofinansowane wyjazdy dla ich pociech. I korzysta z takiego rozwiązania, kto tylko może, gdyż opłaty za takie ferie w doskonałych hotelach i schroniskach są naprawdę bardzo dobre. Pomysłem na zadowolenie w tym temacie samych pracowników, są częstokroć organizowane przez firmy konferencje w górach (więcej pomocnych wskazówek), szkolenia połączone z imprezami integracyjnymi.


Jeżeli więc rok rocznie spędzasz urlop nad morzem, pomyśl teraz o górach. Gwarancję zadowolenia zapewniają cudowne widoki, doskonały klimat i polscy górale.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-05 09:23:13
Tagi: góry, szkolenie, wyjazd