Wizytujemy egzotyczne kraje jak Grecja!

Bardzo fajnie jest odkrywać inne kraje. Niby Tatrom, nadbałtyckim plażom, Mazurom bądź tak urokliwym miastom jak Sandomierz czy Kraków nic nie brak, to jednakże czymś normalnym jest pragnienie poznania choćby Włoch, Egiptu bądź Australii - kto nie chciałby odkrywać innych kultur?


grecja
Napisał: DODO DODO
Na podstawie: http://www.flickr.com
Wiadomo: brak długiego urlopu oraz mocno ograniczone środki finansowe powodują, że nawet jeśli już wyjeżdżamy, to mimo wszystko jest to stosunkowo okrojona przeprawa, niedługa. Cóż, a więc nieco porad na temat poznawania innych krajów z pewnością wielce się przyda. W sumie bardzo często nawet jeżeli Polaków bezproblemowo stać na poznawanie świata, to jednakowoż i tak jakoś coś nas tak jakby blokuje. Generalnie odkrywanie piękna tego świata tylko z początku naszej przygody z podróżowaniem jest mega trudne. Bookowanie biletów albo poszukiwanie tanich hotelików w takich krajach jak Wietnam, Grecja albo Rosja to najmniejszy kłopot. Zainteresowany? Czytaj:: Grecja w 2014 - co jest warte odwiedzenia.

Bądź co bądź jeżeli jakoś daliśmy radę odłożyć znaczne środki na podróż to pewnie jesteśmy bardzo kumatymi ludźmi. Niektóre kraje są w istocie dosyć niebezpieczne, przykładowo Boliwia, lecz sporo zależy od naszego podejścia. Gdy najpierw odkryjemy Chile, zatem bezpieczny kraj, później przyjdzie pora na "zaliczenie" tego państwa, w którym to każdego dnia dochodzi do tysięcy przestępstw. No cóż, nie mylą się podróżni, którzy uważają, że podróżowanie jest uzależniające. A więc mocno możliwe, iż jeżeli teraz poznajemy bezpieczne destynacje: Hiszpania, Wietnam, Tunezja czy Australia, to potem nadejdzie idealny czas na kraje, które spowodują, że nareszcie poczujemy się jak prawdziwi globtroterzy.

Chociaż należy zachować rozwagę, to chyba jasne, iż skoro jedziemy do Kolumbii bądź Tanzanii nie będziemy chodzili ścieżkami, których boją się nawet lokalsi. Zapewne nikt z nas nie jest świrem, któremu całkowicie nie zależy na swoim życiu. Poznawanie świata uzależnia: jeszcze wczoraj Karpaty, dzisiaj Japonia czy Nowa Zelandia, a jutro być może Peru...


Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-05 08:59:33