Wsparcie Unii Europejskiej dla rolników i prowadzących działalność

Ostatnio nadmierne krytykowanie UE jest niesamowicie popularne. Jednakowoż należy zwrócić uwagę, że choć w istocie Unia Europejska ma wiele wad, to jednak nie jest powiedziane, iż pod wszystkimi względami jest ona beznadziejna.


pole - rolnictwo
Napisał: HintenRum
Na podstawie: http://www.flickr.com
Prawda jest taka, iż UE dała Polakom bardzo dużo dobrego. Choć nie jestem być może wielkim orędownikiem Unii, to jestem w miarę obiektywny. Chciałbym początkowo napisać odnośnie odnośnie pozytywów mających związek z prowadzeniem biznesu. W jaki sposób mali przedsiębiorcy mają możliwość zarobić na UE?

A choćby jak najbardziej godne zainteresowania są programy unijne dla małych firm jak pod adresem - cechują się one tym, że jeśli w odpowiedni sposób wypełnimy wniosek, to znacząco powiększamy swoje szanse na odniesienie sukcesu. W szczególności, iż w końcu w wielu przypadkach owe pieniądze są ogromne - relatywnie. Kilka miesięcy temu mój kolega założył firmę - za unijne pieniądze. Na początku był zarejestrowany w UP jak bezrobotny, bo wyłącznie bezrobotni mogą pozyskać tego typu pomoc. Tego typu dotacje są w porządku, chociażby z tego powodu, iż najzwyczajniej w świecie pozwalają Polsce doganiać Holandię i inne bogate kraje.

Naturalnie programy UE wzbudzają spore kontrowersje, chociażby dlatego, że w końcu unijne pieniądze i tak pochodzą z pieniędzy podatników, ale uważam, iż taka pomoc ma sporo sensu. Chciałbym także trochę napisać na temat rolnictwa. Czy zdajesz sobie sprawę drogi rolniku, iż dzięki funduszom z UE nareszcie można dużo lepiej radzić sobie z prowadzeniem gospodarstwa? Osobiście znam wielu rolników, którzy twierdzą, że programy unijne dla rolnictwa to coś niesamowitego. Uważam, iż odpowiednio rozdzielana pomoc unijna ma wiele sensu. Zapewne większość ludzi może się ze mną zgodzić (więcej o ofercie dla rolnictwa).Należy jednak wiedzieć, że bardzo często te pieniądze (zobacz kantor wymiany walut) są przejadane. Trudno myśleć, iż bezsensowne rozdawanie pieniędzy to coś pozytywnego. W szczególności, że w końcu bardzo często pieniądze z UE są marnowane. Szybko podsumowując: Unia Europejska daje sporo Polakom, lecz trzeba wiedzieć, że niestety nie w każdym przypadku orientujemy się w jaki sposób sprawić, iż owe pieniądze [https://konto.amronet.pl/Home/Kalkulator-Walut] zostaną pomnożone. A w końcu chcielibyśmy, aby nareszcie Polska dała radę wykorzystać swoje szanse.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-05 13:54:44
Tagi: polska, pieniądze, firmy, związek, środki